Röplabda szakosztály

Hírfolyam

Vissza a hírekhez

Országos Serdülő Bajnokság I. osztály 💪🏐

Vasárnap kora reggel indult a csapat Gödöllőre, ahol 3 mérkőzés várt a lányokra az U17-es korosztályban. Az első mérkőzés előtt szépen, fegyelmezetten, jó hangulatban bemelegített a csapat. A lányok szépen helytálltak a Békéscsaba ellen, sajnos 3:0 -kikaptunk. Ezután a második és harmadik meccs egymás után következett, először a Gödöllői csapattal, majd az UTE csapatával szálltunk szembe. Új felállásokban, nagy lelkesedéssel, szép nyitássorozatokkal és támadásokkal játszottunk, szoros szettekben, mindkét csapat ellen 3:0 arányban kikaptunk.
Linamar-BRSE Fehér- Szombathelyi SI A 3:0 ( 12, 17,18)
Gödöllő RC -Szombathelyi SI A 3:0 ( 17, 19, 12)
UTE 17 A- Szombathelyi SI A 3:0 ( 8, 21, 18)
Sokkal nagyobb hőfokú játszmák történnek ebben az osztályban, amibe még vissza kell rázódnunk, de jó úton haladunk! Bízunk a legközelebbi sikerben!
Névsor: Szeleczky Flóra, Nagy Bianka, Szakály Stefánia, Hütter Rebeka, Avas Viktória, Döme Alexa, Tóth Bíborka, Prácser Panna, Mátyás Laura, Gergácz Olga, Németh Anna, Molnár Zsófia és Simon Csenge.
Edző: Bedőcs Gergely