Hírfolyam

Vissza a hírekhez

U17 OSB I. osztály 3. forduló Kaposvár

SZOMBATHELYI SI/HVSE - SZOLNOKI SPORTISKOLA 1 3-0 (25-19,25-11,25-13)

Nagyon tudatos és pontos játékkal sikerült kezdenünk ezen a tornán. Az elejétől kezdve végig koncentráltan játszottunk és magabiztos 3-0 arányú győzelmet arattunk.

SZOMBATHELYI SI/HVSE - Felsővárosi Fésüs RAF
3-0 (25-12,25-17, 25-9)

A második mérkőzésre sikerült átmentenünk az első mérkőzésen mutatott koncentrált és pontos játékunkat. Ezen a mérkőzésen mindenkinek sikerült játéklehetőséget adnom, amivel minden játékos élni tudott. 54 perc alatt sikerült a 3-0 arányú győzelmet bezsebelni.

SZOMBATHELYI SI/HVSE - RÖAK KAPOSVÁR KÉK
3-1 (17-25, 25-9, 25-22, 25-12)

Az utolsó mérkőzésünket nagyon álmosan kezdtük, dekoncentráltan játszottunk, amit az ellenfelünk jól kihasznált, és nyerte az első szettet 25-17 arányban.
A második szettben sikerült fejben rendeződnünk, és pontos alapjátékkal, jó nyitásokkal, magabiztos játékkal hoztuk a mérkőzést 3-1 arányban.

Az eddigi fordulókhoz képest, sokkal jobb mezőnymunkával és nyitásfogadással játszottunk.

Névsor: Dóka Gréta, Fatér Jázmin, Fatér Viktória, Héjj Lotti, Horváth Barbara, Németh Boglárka, Németh Blanka, Németh Tekla, Perintfalvi Anna, Plander Csenge, Sajben Lara, Szendrődi Rebeka és Varga Ágota

Edző: Ékes Erika