Röplabda szakosztály

Hírfolyam

Vissza a hírekhez

OSB U17 Székesfehérvár

SZOLNOKI SPORTISKOLA - 1 - SZOMBATHELYI SI/HVSE – A: 1-3 (23-25; 14-25; 25-21; 18-25)

Szombathely: Németh Tekla (4), Perintfalvi (6), Varga (3), Sajben (15), Szendrődi (19), Németh Blanka (0), Csere: Dóka (1) Kiss (liberók); Fatér, Bolfán, Horváth, Plander (4)

Felsővárosi Fésüs RAF - SZOMBATHELYI SI/HVSE – A: 0-3 (12-25; 11-25; 18-25)

Szombathely: Németh Tekla (3), Szendrődi (4), Plander (8), Sajben (1), Perintfalvi (3), Varga (6) Csere: Dóka, Kiss (liberók); Bolfán (5), Németh Boglárka (3), Horváth B.

SZOMBATHELYI SI/HVSE - A - RÖAK KAPOSVÁR KÉK: 3-0 (25-7; 25-17; 25-22)

Az első két mérkőzésen nehezen rázódtunk játékba, ahelyett, hogy a saját játékunkat erőltettük volna rá az ellenfelünkre, hagytuk őket kibontakozni, saját dolgunkat nehezítettük meg. Játékunkon meglátszódott, hogy a forduló előtt betegség, sérülés és sítábor miatt keveset tudott a végső összeállításban játszani a csapat.
A Kaposvár ellen magabiztosan kezdtünk, és kisebb megingásokkal, de nyertük a második szettet is. A harmadik szettben kijött a fáradtság, de erősebben akartuk a győzelmet, és ezzel a győzelemmel nyertük a csoportunkat.
Sok gyakorolni való vár még ránk, de a látottak alapján bizakodva várjuk a következő fordulókat.

Névsor: Dóka Gréta, Plander Csenge, Fatér Jázmin, Bolfán Boglárka, Szendrődi Rebeka, Németh Tekla, Perintfalvi Anna, Németh Boglárka, Németh Blanka, Sajben Lara, Horváth Barbara, Kiss Dorka és Varga Ágota.

Edzők: Ékes Erika és Bedőcs Gergely