Röplabda szakosztály

Hírfolyam

Vissza a hírekhez

OMB 8.forduló Gödöllő 2019.04.07.

Utolsó fordulónk 6 csapat részvételével 2 csoportban zajlott. Első mérkőzésünk a Jászberény ellen volt.
Rengeteg hibával, bátortalan játékkal 2:1-es vereséget szenvedtünk. Második megmérettetésünk meglepetésre 2:1 arányú győzelemmel végződött a ranglista 9. helyén álló Gödöllő ellen. /Mi a 15. helyen állunk /Ezen az összecsapáson méltó ellenfele voltunk a Gödöllőnek. Csoport másodikként bekerültünk az első négy közé. A keresztjátékban először a 8. helyen /ranglista/ álló Szeged gárdájával küzdöttünk, akiktől 2:0 –ra kikaptunk. / az első szettben még partnerek voltunk, de második sorunk félénk játéka nem tudta a végeredményt befolyásolni/. A következő meccsünk ismét a Gödöllő ellen volt, akik összeszedettebb játékkal 2:1 arányban győztek. /Kiemelném második sorunkat, akik hatalmas akarattal és lelkesedéssel küzdöttek a győzelemért, de sajnos első sorunkban ez nem volt meg, így a döntő szettben, a negyedik helyet szereztük meg.

Összegzés: Ez volt az a torna, ahol minden meg lehetett volna / az előző fordulóban megvertük Olgi nélkül a Nyíregyházát, amely csapat most az első helyet szerezte meg/

Eredmények:
SZOSI-Jászberény: 1:2 /24:26/20:25/15:25/
SZOSI-Gödöllő: 2:1 /25:16/14:25/25:23/
SZOSI- Szeged 0:2 / 20:25/13:25/
SZOSI-Gödöllő 1:2/16:25/25:23/14:25/

Gergácz Olga különdíjban részesült, aki kimagaslott az egész mezőnyből! Gratulálunk neki!

A csapat tagjai: Gergácz Olga, Holhos Anna, Horváth Dóra, Szakály Stefánia, Kelemen Krisztina, Kelemen Dóra, Sánta Dalma, Bíró Lili, Vörös Petra és Gertner Sára.
Edző: Tóthné Szőke Csilla